Sprzęt stosowany do przewiertów horyzontalnych

Nasza firma do realizacji sterowanych przewiertów horyzontalnych stosuje specjalistyczne urządzenia, których dostawcami są wyłącznie renomowane firmy. Wśród nich znajduje się między innymi wysokiej klasy maszyna wiertnicza Ditch Witch JT2020 Mach1, która pomimo swojego ciężaru wyjątkowo sprawnie porusza się po placach budowy nawet na dość grząskim terenie. Dzięki zdalnemu sterowaniu urządzenia, operator może z łatwością manewrować wiertnicą z bezpiecznej odległości.

Pracę zaawansowanej technologicznie maszyny wiertniczej Ditch Witch JT2020 Mach1 uzupełnia profesjonalny zestaw płuczkowy 7m³, składający się z zbiornika na płuczkę oraz modułu napędowego z silnikiem.

Nasz sprzęt:

  • Wiertnica Ditch Witch JT2020 Mach1
  • System nawigacji Ditch Witch Subsite
  • Zestaw płuczkowy 7m3
  • Zgrzewarki doczołowe o średnicy do DN315
  • Agregaty prądotwórcze
  • Samochód ciężarowy Volvo

Profesjonalne wiertnice oraz narzędzia wiercące

Posiadany przez nas park maszynowy stanowi nie tylko najwyższej klasy maszyna wiertnicza Ditch Witch JT2020 Mach1. Do realizacji horyzontalnych przewiertów sterowanych wykorzystujemy również profesjonalne żerdzie wiertnicze 3m, które zostały wyprodukowane z certyfikowanych materiałów wysokiej jakości i z użyciem nowoczesnych technologii produkcyjnych.

Poza wiertnicą, żerdziami wiertniczymi i innymi narzędziami wiercącymi, do prac przy przewiertach wykorzystujemy również niezawodną zgrzewarkę doczołową (⌀90 - ⌀315), która jest niezbędna do montażu rur osłonowych, wewnątrz których są ciągnięte przewody.